Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA u wójta Janowca

Utworzony przez Jan Przetarg, 30 grudnia 2012 r. o 18:16 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Jasiu ma to w d...ważne że jego okna się trzymają i droga itp itd
No nie wiem, żona (strasznie wyedukowana, ale chyba bezrobotna) trójka dzieci na utrzymaniu... Jak zakończy wójtowanie to może i jego okna wylecą z hukiem na drogę (?). Tych marnych 149 tys. franków kredytu do spłacenia miałam nie wspominać, ale co tam! Jasiu, pamiętamy, ale i Ty pamiętaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile Pan Bóg zaopatrzył tego istotę w rozum to najwyraźniej zapomniał dołączyć instrukcji jego obsługi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwarcie w instalacji zawsze może się zdarzyć ,a brak izolacji typu włosy to największe prawdopodobieństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszzkaniec napisał:
mieszkaniec napisał:
łysy inaczej napisał:
 jak ja nie lubię tego łysego ciula!
nie ty jeden. jest nas więcej i zobaczysz na wyborach...
dla przypomnienia kto pomagał, żeby tę kupkę łajna wepchnąć na szczyt. ***s://***youtube.com/watch?v=vohgwe0jfsq
 Czść tych pomagaczy już żałuje i się wstydzi, ale kilku będzie pomagać pchać następną kulkę za rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ta scena polityczna zawęzi się do kilku aktorów to ta tragifarsa dobiegnie końca - czego sobie i społeczeństwu gminy serdecznie życzę. Pro publico bono - amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie: skąd taka sPOlegliwość u Janka w temacie odPOwiedzi na jakieś bzdurne PO(e)tycje ze strony jakichś dziwnych firm oferujących różne dziwne rzeczy w ramach jakiegoś dziwnego prawa. Jasiu tak skwapliwie namawia mieszkańców (wcale przy tym nie namawiając) do zakupów określonych środków czystości, że aż dziw bierze. Jasiu łazienki w naszej szkole są super (POprzednik się o to POstarał, chociaż POdobno był z PISu) Tobie zostało dorzucić od czasu do czasu parę złotych na wymianę drzwi i inne drobiazgi bo nasze dzieci są jakie są i czasami wk..wione POtrafią kopami w/w drzwi zniszczyć, albo dozownikimydław płynie. Weź Jasiu przykład z Pani Dyrektor i zamiast takie gówniane PO(e)tycje zamieszczać na stronie UG. Odpisz PO ludzku do tych od PO(e)tycji: łazienek higienicznych, a zdrowych u nas ci dostatek i nie publikuj, nie namawiaj tylko daj parę należnych z subwencji groszy Pani Dyrektor, a Ona zakupi, wstawi te drzwi i będzie ładniej niż w tych szkołach co od PO(e)tycji dostały hahaha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A proPOs tych buraków. POdobała mnie się odPOwiedź Pani Dyrektor na tę PO(e)tycję tych od wody do picia dla dzieci. Brawo Pani Beato! Przecież od lat wiadomo, że u nasz w Janowcu nawet toalety spłukujemy wodą mineralną, nie mówiąc o innych jej (tej wody) zastosowaniach. Jeszcze nie tak dawno dwie rozlewnie wody mineralnej, a certyfikowanej w Janowcu funkcjonowały! Nie będzie nam jakiś cwany POmiot gospodarczy z POprzedniej ekipy rządzącej wciskał kitu, ani wody obcej w imię jakichś szemranych interesów. Ucz się Jasiu od najlepszych. Kobieta na wójta Janowca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za wyrazisty fetor smród się rozprzestrzenia w Janowcu  przy południowym wietrze najczęściej . Czyżby tak z oczyszczalni nieoczyszczającej waliło ? Coś tu nie halo z tym smrodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie z oczyszczalni to chyba z gabinetu szefa przy Radomskiej 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i już smród nie wytrzymuje i się uwalnia, a zawsze jakiś sród wychodzi przed wyborami a tu teraz nie za szybko dla niektórych???? A swoją drogą fajnie jest załatwienie obowiązków gminy poprzez fundusze sołeckie które nie muszą iść na te cele za które odpowiada gmina - drogi itp Ale propaganda robi swoje ludziska głosują a władza na bip ogłasza to jako inwestycje zasłużone dla gminy...Inni budują remontują działają biorą kasę z unii a u nas nic nie widać tylko czuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żart na dzień dobry: "Urząd Gminy Janowiec informuje, iż wykonano zadanie pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest” na terenie Gminy Janowiec dzięki współfinansowaniu: Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie." Nie ma już azbestu w Janowcu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekologia się kłania napisał:
A co to za wyrazisty fetor smród się rozprzestrzenia w Janowcu  przy południowym wietrze najczęściej . Czyżby tak z oczyszczalni nieoczyszczającej waliło ? Coś tu nie halo z tym smrodem.
 
undefined napisał:
Żart na dzień dobry: "Urząd Gminy Janowiec informuje, iż wykonano zadanie pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest” na terenie Gminy Janowiec dzięki współfinansowaniu: Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie." Nie ma już azbestu w Janowcu?
 Apeluję do wójta i radnych: mamy już czyste powietrze, czystą wodę, nie mamy azbestu czas pomyśleć, żeby zrobić z Janowca kurort wypoczynkowy pod nazwą Janowiec Zdrój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłoby nieelegancko nie nawiązać nazwą miejscowości do twórcy tego sukcesu, więc proponuję nazwę Janowiec-Jaśkowy Zdrój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowo Zdrój należałoby zamienić na podobnie krótkie i brzmiące lecz bardzo niecenzuralne w tym miejscu . Można też poprzedzić go słowem „ Taki „. Czyli :Uzdrowisko Janowiec - Jaśkowy Taki .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym, że Jasiu jest Taki ... wie On, wiem ja i Ty też wiesz. Ważne żeby przed wyborami byli przekonani o tym także mieszkańcy gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gatunek o pierwszorzędnym znaczeniu w osobie tego człowieka wtedy dla wielu mieszkańców - teraz po prostu nie wytrzymał próby  , nie zdał matury z przedmiotu Gmina Janowiec czy Szacunek do bliźniego . Mam nadzieję że społeczeństwo to zweryfikuje przy urnie wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tego wójta nawet szkolna strona zeszła na psy. Kto robi te zdjęcia? Gędeek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Gatunek o pierwszorzędnym znaczeniu w osobie tego człowieka wtedy dla wielu mieszkańców - teraz po prostu nie wytrzymał próby  , nie zdał matury z przedmiotu Gmina Janowiec czy Szacunek do bliźniego . Mam nadzieję że społeczeństwo to zweryfikuje przy urnie wyborczej.
 w janowcu wójta nie wybiera społeczeństwo tylko POnkiewicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w janowcu wójta nie wybiera społeczeństwo tylko POnkiewicze. No i POn Ksiundz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...